Svake godine u ovo vreme naši bivši studenti, a ujedno stipendisti kineskog Ministarstva prosvete, obraduju nas svojim uspesima u Kini! Tako je bilo i ove godine. Studenti Fakulteta za poslovne studije Janko Belić i Anđela Jaćimović su uspešno odbranili svoje master teze. Janko je odbranio svoju master tezu na University of International Business and Economics u Pekingu, a Anđela na School of Management Xi’an Jiaotong University. Pored toga Marija Meržan, student Fakulteta za kulturu i medije, koja je na master studijama na University of International Business and Economics u Pekingu, osvojila je nagradu kao jedan od najboljih master međunarodnih studenata na svom programu. I na kraju, Jovana Andrejić, nekadašnji student Fakulteta za kulturu i medije, se ovih dana takmiči u Kini u znanju kineskog jezika pod nazivom Chinese Bridge, i ovom prilikom predstavlja Srbiju! Ponosni smo sa na Vas, a Vaši rezultati samo svedoče o tome koliko su naši studenti uspešni u inostranstvu i da Vaša energija i znanje nemaju granice!!!!