Delegacija Geidžo univerziteta za finansije i ekonomiju posetila je naš univerzitet u ponedeljak 04.12.2017. godine. Kinesku delegaciju ugostili su prof. dr Katarina Zakić, prorektor za međunarodnu saradnju; prof. dr Dragan Ćalović, šef Odeljenja za međunarodnu saradnju; Đorđe Čolović, savetnik rektora i Branka Marković, koordinator Odeljenja  za međunarodnu saradnju.

Kinesku delegaciju je predvodio profesor Jang Jong potpredsednik ovog univerziteta. Sa gostima iz Kine smo dogovarali buduće oblike saradnje, a prvi korak u tom smislu je bio potpisivanje ugovora o saradnji između dva univerziteta.

Nakon uspešnih dogovora oko buduće kooperacije, koja će naročito pogodovati studentima našeg univerziteta, gosti su obišli glavnu zgradu i uverili se da pruža sve neohodne uslove za studije kako našim tako i budućim kineskim studentima. Gosti su primetili da se pored nastavnih programa, naši univerziteti zajedno odlikuju modernom infrastrukturom.