Poštovane kolege i studenti,

Pozivamo Vas da u petak 24.11.2017. godine u 15.00h u prostorijama Megatrend univerziteta u Bulevaru umetnosti 29, prisustvujete otvaranju izložbe fotografija pod nazivom “Kineske priče 2017”.

Ova izložba sadrži fotografije koje su posvećene ekologiji, kulturnom nasleđu, zdravom životu, tehnološkom razvoju, inovacijama i međunarodnoj razmeni.

Fotografije su pokrile širok spektar tema i scena koje su bile bitne za kineski narod u ovoj godini – inovacije, koordinaciju, ekološku svest, otvorenost i deljenje.

Kao zemlja istočne civilizacije, koja se odlikuje harmonijom i lepotom, Kina se usmerava ka postizanju ovih pet filozofija i postaje odgovorna regionalna i globalna sila, koja je u isto vreme otvorena, prijateljski nastrojena, talentovana i uzbudljiva.