Maja meseca 2015. Godine, studentkinje Kineskog centra Univerziteta „Džon Nezbit“ učestvovale su na takmičenju iz kineskog jezika „Kineski most“, koje se tradicionalno održava na Konfucijevom institutu Univerziteta u Novom Sadu. Studentkinja Aleksandra Končar takmičila se recitujući skečeve i anegdote o strancima koji uče kineski jezik, i osvojila je drugo mesto na takmičenju. Studentkinja Nataša Martinović pevala je i svirala na klavijaturi rusku pesmu „Uralskaja rjabinuška“, koju je izvela na kineskom jeziku i osvojila treće mesto.

Takođe, povodom obeležavanja godišnjice početka rada Konfucijevog instituta u Novom Sadu, Nikola Mitrović (student Fakulteta za poslovne studije i Kineskog centra) osvojio je treće mesto u pisanju kineske kaligrafije.