Kurs se održava 13.06.2014. u zgradi Megatrend univerziteta u ulici Bulevar Umetnosti 29.

Cilj kursa je da se poslovni ljudi iz Srbije osposobe za saradnju i pregovaranje u Kini, kroz upoznavanje kineske istorije, tradicije, kulture, ekonomije i menadžmenta. Razlike između života i rada evropskih i azijskih naroda su velike, te je neophodno prihvatiti ove različitosti, kako bi se postigli bolji rezultati. S obzirom na to da sve veći broj kompanija iz Kine otvara svoja predstavništva u Srbiji, da imamo najavu velikih infrastukturnih ulaganja iz Kine u Srbiju, potrebno je dobro upoznati se njihovim sistemom rada i poslovanja.

Program kursa:
•    9.45-10.00h – registracija učesnika
•    10.00 – 10.45h  Opšti podaci o Kini (istorija, kultura, tradicija) + saveti za boravak u Kini – predavanje drži dr Nataša Kostić
•    10.50 – 11.35h  Savremena ekonomija Kine – predavanje drži doc.dr Katarina Zakić
•    kafe pauza – 20 minuta
•    12.00 – 12.45h Menadžment praksa u Kini – predavanje drži doc. dr Katarina Zakić
•    12.50 -13.35h Interkulturni aspekti poslovanja u Kini – predavanje drži doc. dr Katarina Zakić

Kurs se naplaćuje po specijalnoj promotivnoj ceni od 3.000,00 dinara, a polaznici dobijaju sertifikat o pohađanju kursa. Svi zainteresovani mogu se prijaviti na mail: chinesecenter@megatrend.edu.rs ili kineskicentar.megatrend@gmail.com a uplatu možete izvršiti na sledeći žiro račun:
250-1040000745770-36,

primalac je: Institut za nove tehnologije – Kineski centar,