U petak 11.10.2013. u 17h u sali S1 (GoceDelčeva 8) održana je svečana dodela diploma studentima koji su u prethodnom semestu završili kurs iz kineskog jezika I. Na svečanoj dodeli diplome govorili su direktor Kineskog centra Megatrend univerziteta doc. dr Katarina Zakić, prvi sekretar za obrazovanje Ambasade NR Kine prof.dr Sun Xinquan i prorektor Megatrend univerziteta prof.dr Vladan Kutlešić. Svečanosti je prisustvovao i ataše za kulturu Ambasade NR Kine, gospodin Cheng Kai. Prvi sekretar za obrazovanje Ambasade NR Kine prof.dr Sun Xinquan je studentima poklonio elektronske kinesko-srpske rečnike koji se mogu videti i koristiti u Kineskom centru. Nakon što su podeljene diplome, domaćini, gosti i studenti su bili pozvani na svečani koktel u klubu Megatrend univerziteta.